Motoryzacja
Moto,  Newsy,  Pokrowce

Akcesoria motoryzacyjne, które warto znać w 2020 roku

Zespół MKN-MOTO wyrusza w drogę motoryzacyjną, aby przedstawić Wam najmodniejsze akcesoria samochodowe, które warto znać w tym roku. Dzięki tym gadżetom Twój samochód z pewnością będzie o wiele ciekawszy. Oto 2 ciekawe gadżety, które z pewnością polubisz.

Hudway Glass

Z pewnością zdarzyło Ci się, że próbowałeś ustawić telefon w taki sposób, aby widzieć nawigację bez zasłaniania widoku na drogę. Na szczęście Hudway opracował rozwiązanie, które pozwoli Ci zachować czujność na drodze. Huadway Cast to przenośny ekran. Wyświetla on ekran telefonu na przezroczystym panelu, który znajduje się z przodu deski rozdzielczej.

Amazon Echo Auto

To inteligentne urządzenie, które zapewnia dostęp do asystenta głosowego Alexa w samochodzie. Za dość przystępną cenę zapewnia nowoczesną funkcjonalność. Taką jak nawigacja i wybór muzyki w trybie głośnomówiącym. Urządzenie to jest dostarczane z uchwytem i kablem micro USB. Dzięki temu łatwo można je ustawić na desce rozdzielczej i podłączyć do źródła zasilania.

Amazon Echo Auto dodaje znacznej funkcjonalności w starszych samochodach. Jednak niektóre jego funkcje mogą być zbędne w nowszych autach, które w standardzie są wyposażone w podobną technologię.

Akcesoria motoryzacyjne — podsumowanie

Ciągle opracowywanie, testowane i produkowane są nowe technologie. Przemysł samochodowy nie jest tutaj wyjątkiem. Wraz z dynamicznymi zmianami, granica między bezpieczeństwem w motoryzacji a postępami w zakresie luksusu staje się coraz cieńsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *